Užsiregistruodami lojalumo programoje jūs prisijungiate prie ištikimų pirkėjų rato ir galite gauti geriausius pasiūlymus ir nuolaidas, skirtas specialiai Jums. Vertindami jus už tai, kad pas mus lankotės ir renkatės mūsų gaminius, siūlome jums tapti mūsų Lojalumo programos dalyviais ir naudotis papildomomis nuolaidomis bei tik lojaliems klientams skirtais pasiūlymais.

Kiekviena kortelė turi unikalų numerį, pagal kurį Jūs identifikuojamas. Tai reiškia, kad įsigydamas(-a) kortelę Jūs esate automatiškai įtraukiamas(-a) į lankytojų lojalumo programą.

UAB Artcity (prekinis ženklas Flower shop by Inesa) klientams lojalumo kortelė suteikiama, tik pirkėjui pareiškus norą ją gauti. BŪTINA nurodyti sutikimą dėl duomenų tvarkymo,saugojimo ir kortelės turėtojo sąlygų ir taisyklių.

Flower shop by Inesa lojalumo programos bei kortelės naudojimo TAISYKLĖS
I. Narystės sąlyga
Lojalumo programos dalyviu gali tapti tik Flower shop by Inesa lojalumo kortelės turėtojas. Lojalumo kortelė nemokama.
II. Bendrosios taisyklės
1. Flower shop by Inesa lojalumo programa ir žemiau nurodytos sąlygos galioja visose UAB Artcity parduotuvėse LietuvojeNorint gauti nuolaidą, prieš perkant nurodytuose parduotuvėse Jums reikia nurodyti kliento kodą arba el. pašto adresą.
2. Kortelė yra UAB Artcity  nuosavybė ir gali būti atšaukta bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo.
3. Dalyviu gali tapti bet kuris fizinis asmuo.
4. Nuolaidų kortelė dovanojama pirmojo pirkimo metu. Turint dalyvio kortelę, bus registruojami pirkimai Flower shop by Inesa parduotuvėse. Lojalumo kortelėje kaupiama suma, nuo kurios priklauso suteikiamos nuolaidos dydis.
5. Pametus arba kitaip praradus kortelę, prašome kreiptis į UAB Artcity darbuotojus, pranešti telefonu: 860410244 arba elektroninio pašto adresu: inesafloriste@gmail.com  Prarasta kortelė bus anuliuota ir išduota nauja. Senoji dalyvio sąskaita išsaugoma, sukaupta pirkinių suma priskiriama naujai kortelei.
7. UAB Artcity darbuotojai negali tapti Flower shop by Inesa lojalumo programos dalyviais.
8. UAB Artcity pasilieka sau teisę bet kada pakoreguoti lojalumo kortelės naudojimo taisykles, paviešindama tai vienas mėnuo iki taisyklių pasikeitimo parduotuvėse ir internetinėje erdvėje.
9. Kortele negalima naudotis įsigyjant UAB Artcity dovanų kuponus.
10. Su lojalumo programa susiję klausimai sprendžiami UAB Artcity būstinėje Vilniuje. Jei lojalumo
kortelės turėtojas kreipiasi į parduotuvės personalą, kuris negali išspręsti užduoto klausimo iš karto, tuomet personalas atlieka visus reikiamus veiksmus ir informuoja lojalumo kortelės turėtoją, kada jo klausimas gali būti išspręstas.
11. Jei lojalumo kortelės turėtojas turi klausimų ar pretenzijų, jis gali kreiptis šiuo tel. 860410244 arba el. pašto adresu: inesafloriste@gmail.com
12. Lojalumo programos kortelės galiojimo terminas neterminuotas.
13. Lojalumo kortelė pateikiama prieš atsiskaitant už prekes.
14. Lojalumo kortelė nenaudojama atsiskaitant dovanų čekiu.
15. Vieną programos dalyvio kortelę gali turėti tik vienas asmuo.
III. Kaupiamosios nuolaidos rinkimo taisyklės
1. Lojalumo programos pagrindas yra kaupiamoji nuolaida. Visi pirkimai, išdavus kortelę, kaupiasi joje ir sukaupus tam tikrą sumą – taikoma nustatyto dydžio nuolaida.
2. Į nuolaidos kortelę grįžta 5% nuo pirkimo sumos. Minimali pirkimo suma nuo kurios skaičiuojama pirkinio grąža – 10 eurų.

3. Likutis kliento nuolaidų kortelėje atnaujinamas iki sekančio mėnesio 5 dienos.
4. Kliento sąskaitoje sumuojami visi UAB Artcity parduotuvėse išleisti pinigai bet kurioms prekėms tik pateikus lojalumo kortelę.

5. Pirkiniams išnaudoti leidžiama iki 100% nuolaidų kortelėje esančio likučio.
6. Nuolaidos netaikomos akcijos ženklu pažymėtiems gaminiams, nukainotiems, gaminiams su spec. kainomis, namų kvapams ir dekoracijoms (rėmeliai, suvenyrai, balionai). Nuolaidos ir pirkiniai žemiau 10 eurų nesumuojami.
7. Nuolaidos netaikomos perkant dovanų čekį.
8. Jeigu prekės yra grąžinamos, suma, atitinkanti grąžintų prekių vertę, yra išskaičiuojama iš lojalumo kortelės.

9. Patikrinti likutį galima susisiekus el.paštu inesafloriste@gmail.com arba paklausius UAB Artcity parduotuvių darbuotojo.

10. Klientas registruodamasis lojalumo sistemoje patvirtina, kad pateikia teisingus savo asmens duomenis.

11. Pateikdami duomenis lojalumo kortelei gauti sutinkate, kad įmonė UAB Artcity juos naudotu rinkodaros tikslais (galimybė susisiekti telefonu, el. paštu bei sms žinutėmis). Bet kada turite teisę atsisakyti rinkodaros pasiūlymu el. paštu inesafloriste@gmail.com